Кафедра Іноземних мов НГУ


викладачі


      Викладачі кафедри іноземних мов НГУ -  не тільки професіонали своєї справи, високоосвічені, з багаторічним досвідом викладацької, наукової та методичної діяльності, а також дуже чуйні та турботливі люди. В них студенти можуть черпати, як з глибокої та чистої криниці, знання та навички, культуру та духовність, знання життя та материнську турботу       

 


 

  Кострицька Світлана Іванівна, зав. кафедрою, професор, Заслужений працівник народної освіти України 

 Гриценко Євген Васильович, асистент, викладач англійської мови Отримав диплом спецiалiста в Горловському державному педагогiчному iнститутi за спеціальністю "Англійська мова та література" в 2001 р., диплом спецiалиста з права в Мiжрегiональнiй академii управлiння персоналом за  спеціальністю "Господарче та комерцiйне право" у 2006 р., отримав диплом магiстра в Нацiональному гiрничому унiверситетi за спеціальністю "Адмiнiстративне управлiння" у 2010 р.

Губкіна Вікторія Вікторівна, ст. викладач, англійська мова 

Заболотнікова  Валентина Василівна, викладач англійської мови

У 1999 році закінчила Дніпропетровський національний університет  за спеціальністю «Англійська мова та література». Кваліфікація – викладач англійської мови та літератури, філолог. Пройшла курс навчання за програмою «Підвищення педагогічної та методичної кваліфікації викладачів іноземних мов» проф. О.Б. Тарнопольського в інституті післядипломного навчання ДУЕП(2005-2006). Працює викладачем кафедри іноземних мов з 1999 року. 

Заїка Людмила Анатоліївна, ст. викладач, англійська мова


Зуєнок Ірина Іванівна, доцент, англійська мова

У 1982 році закінчила філологічний факультет Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Англійська мова та література» та отримала кваліфікацію «філолог, викладач, перекладач». Працювала перекладачем науково-технічної інформації, закінчила Вищі державні курси підвищення кваліфікації керівних, інженерно-технічних і наукових робітників з питань патентознавства та винахідництва (1987). З листопада 1993 році працює на кафедрі іноземних мов Національного гірничого університету на посаді викладача англійської мови, старшого викладача, доцента, викладає дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)», «Англійська мова для професійного спілкування», «Ділова англійська мова», «Англійська мова для академічних цілей» та інші для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури. З 1997 року брала участь в спільних проектах Міністерства освіти і науки України за підтримки Британської Ради в Україні з розробки курсів ділової англійської мови (1997–1999 рр.), розробки Національної програми з англійської мови для професійного спілкування (2003–2005 рр.), створення Національної схеми тренерів викладачів англійської мови (2004–2005рр.). Навчалась на Факультеті міжнародної освіти Коледжа Св. Марка та Св. Іоанна Плімутського університету (Великобританія) за програмою «Розробка програм англійської мови для професійного спілкування», в аспірантурі Екзетерського Університету (Великобританія) за програмою «Розвиток тренерів викладачів англійської мови», брала участь в онлайн курсі підготовки е-модераторів курсів підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови (2011), за результатами навчання має Сертифікати міжнародного зразка. Співавтор Програми з англійської мови для професійного спілкування English for Specific Purposes (ESP) National Curriculum for Universities (2005) та навчального посібника English for Study and Work (Англійська мова для навчання і роботи» (2010), рекомендованих Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів. Являється членом міжнародних і всеукраїнських організацій та асоціацій викладачів англійської мови IATEFL, TESOL, IATET
 


Іванченко Ірина Анатоліївна, асистент, викладач англійської мови 


Ісакова Марія Леонідівна,  викладач англійської мови

У 2003 році закінчила Дніпропетровський національний університет та отримала диплом за спеціальністю «викладач англійської мови та літератури, філолог». У тому ж році вступила до денної аспірантури на кафедру зарубіжної літератури, де навчалася 3 роки. З початку 2007 працює на кафедрі іноземних мов НГУ. Під час роботи на кафедрі захистила кандидатську дисертацію (липень 2008). 14 червня по 9 липня  2010 взяла участь в роботі семінару ‘The World Learning SIT TESOL Certificate Course’, що проводився провідними тренерами Сергієм Нестеренко та Євгенією Полосатовою на базі міжнародної лінгвістичної школи IH-Dnipro у м. Дніпропетровську і отримала сертифікат міжнародного зразку. Керівник гуртка наукового мислення "CR-club”.

Куліш Віра Іванівна, ст. викладач, французька мова

Закінчила Воронезький державний університет, факультет романо-германської філології за спеціальністю «Французька мова та література», а також Київські державні курси іноземних мов «Інтерлінгва», відділення англійської мови. Проходила стажування у Франції в університетському центрі CAVILAM (Centre dApproches Vivantes des Langues et de Media)

Працює в НГУ з 2002 року, викладає французьку мову, а також викладає на курсах французької мови в Alliance Francaise, бере участь у роботі екзаменаційної комісії з прийому екзаменів DELF-DALF.
Лебідь Оксана Володимирівна, викладач, англійська моваМорозова Тетяна Іванівна, ст. викладач, англійська мова

Нечай Наталія Михайлівна, викладач англійської мови 


У 1999 році закінчила Дніпропетровський національний університет та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Англійська мова та література», кваліфікація філолог, викладач англійської мови та літератури. У 2007-2008рр навчалася в інституті післядипломного навчання ДУЕП за програмою «Підвищення педагогічної та методичної кваліфікації викладачів іноземних мов» проф. О.Б. Тарнопольського. У 2011 пройшла онлайн курс "Web Applications for Language Teaching” та отримала відповідний сертифікат центpу дистанційного навчання ALISON.Петрова Ольга Володимирівна, викладач французької та англійської мови 
У 1995 році закінчила Дніпропетровський національний університет та отримала диплом за спеціальністю «Французська мова та література», кваліфікація філолог, викладач французської мови та літератури. Стаж роботи за спецiальнiстю - 15 рокiв. З вересня 2011 - студентка ИЗДО за спецiальнiстю "Педагогiка вищоi школи".

Поперечна Неллі Василівна, доцент, англійська мова
У 1974 р. закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Англійська мова та література», отримала кваліфікацію «філолог, викладач».  
З 1975 р. працює на кафедрі іноземних мов НГУ на посаді викладача, старшого викладача, доцента. Викладає дисципліни для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури. 
Співавтор навчального посібника ‘English for Study and Work’ (Англійська мова для навчання і роботи» (2010), рекомендованого Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів. 

Свіжевська Світлана Андріївна, ст. викладач, англійська мова

Сирота Світлана Максимівна, зав. лаб.

Сухова Вікторія Валеріївна, асистент, викладач англійської мови

С'янова Оксана Валеріївна, викладач англійської мови
Тихоненко Валерія Валентинівна, викладач англійської мови 

Токар Лариса Олександрівна, ст. викладач, англійська мова


Уманець Тетяна Дмитрівна ст. викладач, німецька мова
Швець Олена Дмитрівна, доцент, англійська мова 

У 1985 р. закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Англійська мова і література”.
З 1991 працює на кафедрі іноземних мов НГУ на посаді викладача, старшого викладача, доцента. Викладає дисципліни для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури.
У 1993 році закінчила курс з підготовки викладачів-тренерів англійської мови як іноземної, який був організований відділом преси, культури та освіти Посольства США в Україні, м. Київ, та отримала сертифікат тренера з методики викладання англійської мови за програмою Посольства США.
У 2004-2005 році взяла участь у спільному проекті Міністерства освіти і науки України за підтримки Британської Ради в Україні з створення Національної схеми тренерів викладачів англійської мови (навчання в аспірантурі Екзетерського Університету(Великобританія) за програмою «Розвиток тренерів викладачів англійської мови»).
Співавтор навчального посібника English for Study and Work (Англійська мова для навчання і роботи» (2010), рекомендованого Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів.
Викладає дисципліни «Загальна англійська мова» та «Підготовка до міжнародних іспитів» у Центрі мовної підготовки.


Яременко Ірина Анатоліївна, доцент, німецька мова

В 1987 году закінчила Дніпропетровський державний університет, романо-германське відділення. З 1993 р. працює на кафедрі іноземних мов НГУ. Кандидат філософських наук, доцент. У 1998, 2004 та 2008 рр проходила стажування в Німеччині:

Автор двох навчальних посібників с грифом МОН України: «Німеччина: Посібник з країнознавства», «Українсько-німецький довідник-практикум з німецької мови».

Учасник Міжнародного проекту Гете-Iнституту для викладачів німецької мови Схiдної Европи та Центральної Азії «Навчання розробників тестів». Розробила тести з німецької мови для проведення зовнішнього тестування.

Неділя, 20.10.2019, 12:05
Вітаю Вас Гість

Міні-чат

Форма входа

Пошук

Теги

Календар

«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Статистика